خريد آنلاين نرم افزار جعبه لايتنر ماندگار >> پرداخت و تحويل در محل


موسسه فرهنگی ذهن برتر (دکتر محمد سیدا)

موسسه فرهنگی ذهن برتر و نرم افزار جعبه لایتنر ماندگار:

موسسه فرهنگی ذهن برتر و شرکت نرم افزاری پلی تکنولوژی، در مهر ماه سال ۱۳۸۷، پس از به تائید رسیدن نرم افزار جعبه لایتنر ماندگار توسط جناب استاد سیدا (مرد حافظه ایران و مدرس روش های مختلف یادگیری و تقویت حافظه)، همکاری خود را برای عرضه و معرفی این محصول مفید به شرکت کنندگان در کلاس های این موسسه و عموم علاقمندان آغاز نمودند.

درباره موسسه فرهنگی ذهن برتر:

موسسه فرهنگی ذهن برتر از سال ۱۳۷۵ فعالیت آموزشی خود را در زمینه ترویج فرهنگ و پیشرفت امور ذهنی آغاز نموده است و در این راستا روشهای جدید مطالعه و یادگیری و ارتقاء حافظه و برقراری ارتباطات صحیح را در سطح کشور آموزش داده است . این موسسه با فعالیت های خود در ایران و خارج از کشور در زمینه برگزاری همایشها و کلاسها ی ذهن برتر ، چاپ کتابهای روانشناسی برگزاری و شرکت در نمایشگاه کتاب ، نشر مجله ذهن برتر ، تهیه سی دی های آموزشی و برنامه های تلویزیونی شبکه های آموزشی داخل و خارج از کشور به طور موثری در خدمت هموطنان عزیز بوده است .

همایش های رایگان این موسسه که مدتی یکبار برای عموم علاقمندان برگزار می شود شامل موضوعات زیر است:

برای آگاهی از زمان و مکان برگزاری همایشهای استاد سیدا بر روی این لینک کلیک نمایید.

همچنین این موسسه برگزار کننده دوره کلاس های آموزشی با هزینه بسیار مناسب و نتایج پربار به شرح زیر می باشد:

تماس با موسسه فرهنگی ذهن برتر:

آدرس: خیابان میرداماد بین نفت و مدرس ساختمان ۲۶۵
تلفن: ۶-۲۲۹۲۱۰۷۳

آدرس پست الکترونیکی: [email protected]

آدرس وبسایت: www.zahnebartar.com

درباره دکتر محمد سیدا (مرد حافظه ایران):

دکتر محمد سیدا مدیر مؤسسه فرهنگی ذهن برتر ،رئیس انجمن تقویت حافظه ایران ، سردبیر و مدیر تحریریه ماهنامه ذهن برتر ، از بنیانگذاران روشهای نوین یادگیری و حافظه برتر در ایران می باشد.

http://www.zehnebartar.com/UserImage/moarefi11.jpg

ایشان در مهاباد متولد شده و استاد افتخاری چندین مرکز علمی و دانشگاهی در سطح کشور می باشند .در سمیناری که تابستان سال ۱۳۸۰ با حضور نمایندگانی از ۷۴ کشور صاحب نام دنیا در آمریکا برگزار شد مقاله ارائه شده توسط دکتر سیدا در خصوص راهکارهای علمی تقویت ذهن و حافظه حائز رتبه اول گردید و لقب افتخاری مرد برتر حافظه ایران به ایشان اعطا گردید . استاد سیدا در شبکه های داخلی و خارجی برنامه های متعدد سراسری و فرامرزی را جهت آموزش و آگاهی هموطنان عزیزمان ارائه کرده اند که همچنان ادامه دارد.

استاد سیدا روشهای مطالعه و یادگیری نوین و مؤثری را که در طول دوران تحصیل و زندگی روزمره خویش به کار گرفته و به موفقیتهای چشمگیری نائل شده اند در قالب جلسات سخنرانی و دوره های آموزشی در اختیار سازمانها ، ارگانهای دولتی و غیردولتی ، مراکز آموزشی و عموم علاقمندان قرار می دهند.

کارآیی روشها و تکنیکهایی که در این دوره ها آموزش داده می شوند در طی سالیان متمادی بارها و بارها امتحان شده است و افراد کثیری موفقیتهای تحصیلی ، شغلی و زندگی روزمره خود را مرهون بکار بردن این روش ها می دانند .

ایشان برای برگزاری سمینار و همایش در این زمینه به کشورهای متعددی مانند امارات ، هندوستان، آمریکا، سوئیس، فرانسه، آلمان، انگلستان، اسپانیا، سوئد، بلژیک، نروژ، دانمارک، فنلاند، هلند ، اتریش، و بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی و آسیایی سفر کرده اند.

دکتر سیدا مقالات بیشماری در زمینه اصول مطالعه و یادگیری و تقویت حافظه در نشریات داخلی و خارجی به چاپ رسانده اند ، همچنین ایشان کتابهایی در این زمینه به رشته تحریر در آورده اند که راهگشای بسیاری از علاقمندان بوده است.-----------------------------
77,759 بازدید