خريد آنلاين نرم افزار جعبه لايتنر ماندگار >> پرداخت و تحويل در محل


یادگیری ابدی هزاران لغت زبان انگلیسی در کمتر از چند ماه

جدید: دوره مجازی Master Vocabulary: یادگیری ابدی هزاران لغت در چند هفته

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین جوانب یادگیری یک زبان خارجی (زبان انگلیسی)، افزایش دایره لغات آن زبان می باشد. شما که در صدد یادگیری زبان انگلیسی هستید بدون دانستن لغات ضروری، اختصاصی و عمومی نه قادر به درک متون انگلیسی و مطالعه آنها، و نه مکالمه و شنیدن و فهمیدن زبان خواهید بود. در این مقاله سعی می شود راهکاری مناسب جهت یادگیری و بخاطرسپاری انبوهی از لغات زبان انگلیسی، عربی (یا هر زبان خارجی دیگر) به شما آموزش داده شود تا در کمترین زمان بیشترین لغات را تا ابد بخاطر بسپارید. این روش ها بسیار عملی بوده و بر روی بسیاری افراد نتایج خیره کننده ای داشته است.

این مقاله شامل ۲ بخش یادگیری و بیادسپاری لغات می باشد. بسیاری از ما روزانه لغات زیادی را دیده و حتی می توانیم براحتی برای چند دقیقه بخاطر بسپاریم، آیا تا بحال فکر کرده اید اگر کلیه لغاتی که با آنها مواجه می شوید و بطور کوتاه مدت یاد می گیرید، وارد حافظه بلند مدت شما شده بود، تابحال چند لغت بخاطر داشتید؟

یادگیری اولیه لغات:

اولین قدم برای افزایش دایره لغات مشاهده آنها و یادگیری اولیه آن است. به مطالعه متون مختلف عمومی و تخصصی بپردازید. داستان، خبر، مقاله و .. . این روزها با گسترش اینترنت این منابع در دسترس همگی هست و بهترین مطالب و منابع برای یادگیری و تقویت زبان اینترنت می باشد. لغات آشنا به همراه معنی آنها یادداشت کنید. در ابتدای کار از لغات مهم و ضروی شروع کنید و هر روز لیستی از لغات جدید داشته باشید. لیست مناسبی از لغات مربوط به کتاب ۵۰۰ لغت کاملا ضروری (۵۰۴ Essential Words) می باشد که می توانید فلش کارت آن را از این قسمت دانلود کنید.

حال به مهم ترین بخش کار یعنی یادگیری این لغات می پردازیم:

ابتدا هر لغت را یک بار به همراه معنی بخوانید و شکل آنها را دیده و بخاطر بسپارید. لغت را در ذهن خود تصویر سازی کنید، به عنوان مثال برای حفظ کردن کلمه Book (کتاب) تصویر یک کتاب را به همراه شکل کلمه Book در ذهن خود مجسم کنید. این کار هم از لحاظ لغت-معنی و هم املای کلمه بسیار مفید خواهد بود. به همین ترتیب تمامی لغات را بطور سطحی بخاطر بسپارید و آنها را وارد حافظه کوتاه مدت خود بکنید. از فراموش کردن آنها نگران نباشید، در این مرحله هدف فقط بخاطر سپاری اولیه لغات است، در مرحله بعد خواهید آموخت چگونه یک لغت را تا ابد بیاد داشته باشید.

بخاطرسپاری ابدی لغات:

همه ما در دوران تحصیل خود لغات بسیاری را می آموزیم، ولی پس از مدتی دوری از آنها همگی فراموشی شده و بکل از دایره لغات ما پاک می شوند. چاره چیست؟

سباستین لایتنر روشی را به نام روش لایتنر ابداع کرده است که به یادگیری بدون فراموشی معروف است. در این روش مطالب سخت که زیاد از ذهن شما می روند، بیشتر برای شما مرور می شوند، و مطالب آسان وقت شما را بیهوده تلف نمی کنند. مرور اصولی با روش لایتنر تنها در عرض کمتر از چند ماه و با روزی کمتر از نیم ساعت زمان مفید، دایره لغات شما را به هزاران لغت افزایش خواهد داد، البته دیگر خیالتان از فراموش نشدن لغات نیز راحت خواهد بود.

برای استفاده از روش لایتنر و تمرین و تکرار و مرور اصولی لغات زبان انگلیسی، پیشنهاد ما به شما نرم افزار لایتنر ماندگار است.

درواقع نرم افزار لایتنر ماندگار عمل مشابه جعبه لایتنر را انجام می دهد. در این نرم افزار لغات آماده شده پس از یادگیری اولیه را وارد نرم افزار می کنید، تمام سوالات ابتدا به خانه اول (از ۱۵ خانه) می روند. همچنین می توانید از فلش کارت های آماده و بسیار مفید بخش دانلود رایگان فلش کارت وبسایت استفاده کنید. کافیست شما هر روز (و یا هر وقت علاقه داشتید) وارد نرم افزار شده و لغات فعال که مشخص شده (تشخیص فعال بودن لغات، جابجائی لغات به خانه های مناسب، و .. همگی بطور اتوماتیک بر عهده نرم افزار می باشد) پاسخ دهید و تنها پس از مدتی کوتاه تاثیر معجزه آسای آن را در یادگیری خود و مهم تر از یادگیری، ماندگاری آن مشاهده کنید و دایره لغات خود را با لذت یادگیری به طرز خیره کننده ای افزایش دهید.

روش این نرم افزار بر پایه تمرین و مرور اصولی در بازه های زمانی مشخص می باشد که خودبخود مطالب سخت تر، بیشتر برای شما مرور می شود تا هنگامی که بطور کامل ملکه ذهن شما شده و به حافظه بلندمدتتان منتقل گردد و در این روش مطالب آسان، بیهوده وقت شما را برای تکرار نمی گیرند.

توصیه های دیگر:

* تا می توانید مطالب انگلیسی بخوانید، اخبار، مقالات و ..، بهترین منبع برای اینکار اینترنت است. بهترین روش برای مرور لغات، خواندن می باشد.

* فیلم های زبان اصلی (و یا زیرنویس انگلیسی) ببینید و Speaking و Listening خود را تقویت کنید.

* کتاب های خارجی، مجلات خارجی و .. نیز می توانند در مرور مطالب و افزایش درک مطلب نیز بسیار موثر باشند.

منبع: www.leitnerbox.ir

در همین رابطه بخوانید:


راهنماي عضويت در خبرنامه مقالات (کليک کنيد)

* اگر فکر مي کنيد مقالات اين سايت مفيد است و مي خواهيد از مقالات جديد با خبر شويد، لطفا آدرس ايميل خود را در زير وارد کرده و روي دکمه عضويت کليک کنيد و سپس روي لينک داخل ايميل تائيد که برايتان ارسال مي شود کليک کنيد. در غير اينصورت نيز مراجعه مجدد شما باعث دلگرمي خواهد بود.


فيدخوان نرم افزار جعبه لايتنر ماندگار Add to Google Reader or Homepage


خريد آنلاين نرم افزار لايتنر ماندگار به همراه فلش کارت رايگان، پرداخت و تحويل در محل

نظرات

this site is very good

i downloaded sample flash cards but it ask for password please send me password for opening
Thanks,
Reza

Dear Reza,

You don’t have to know Flash-Cards’ password. It only can be used in Mandegar LeitnerBox & You can import it into the Software in less than a few secend with its IMPORTER.

Regards..
wwww.leitnerbox.ir

خدا قوت خسته نباشید سایت خیلی خوبیه
اما چرا برای فلش کارتها پسورد میخواد

با سلام و تشکر از نظر لطف شما

فلش کارت های روی وبسایت بجهت ساختار، فقط در نرم افزار لایتنر ماندگار قابل استفاده می باشند و به همین جهت نیازی به دانستن پسورد نیست. جهت استفاده از تامامی فلش کارت ها و امکانات بیشمار دیگر نرم افزار لایتنر ماندگار می توانید آن را با قیمت بسیار مناسب از همین وبسایت تهیه نمائید.

موفق و پیروز باشید

سلام
بهتون خدا قوت میگمو واستون آرزوی موفقیت میکنم در ضمن از زحماتتون قدردانی میکنم.

من مدت یه ماهه از این روش ها و نرم افزار لایتنر استفاده می کنم و با روزی ۱ ساعت نزدیک ۲ هزار لغت یاد گرفتم و خوندن مطالب انگلیسی برام خیلی لذت بخش شده. ازتون خیلی ممنونم بابت مقالات خوب و نرم افزار مفیدتون

با سلام خدمت شما دوست گرامی

از اینکه روش ها و نرم افزار لایتنر ماندگار در پیشرفت زبان شما موثر بوده بسیار خرسندیم..

همچنان موفق و پیروز باشید

ببخشید ما باید اول نرم افزار لایتنر را خریداریکنیم و بعد اقدام به دانلود فلش کارت ها کنیم یا می توانیم نرم افزار را هم از اینجا دانلود کنیم

با سلام خدمت شما

فلش کارت ها تنها در نسخه کامل نرم افزار قبل استفاده است و نسخه نمایشی قابل دانلود از این وبسایت تنها جهت آشنائی و نمایش نرم افزار می باشد.

موفق باشید

فلش کارت زبان عربی هم داریدمن روی زبان عربی دارم کار می کنم

با سلام

متاسفانه فعلا فلش کارت زبان عربی موجود نمی باشد. شما می توانید با تهیه نرم افزار لغات مورد مطالعه خود را بخوبی بیاد بسپارید و فلش کارت خودتان را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید.

موفق باشید

من روش های مختلفی را برای یادگیری لغات درس زبان وعربی استفاده کردم ولی هیچ کدام موثر واقع نشد.لفطا راهنماییم کنید که اگه موثر واقع میشه بخرم.ومشکلی که داره قابل حمل نیست تا در زمان های تلف شده ازش استفاده کنیم.سعی کنید فلش کارت های درس های دیگر هم بگذارید.mer30

با سلام

نرم افزار ماندگار و روش لایتنر برای یادگیری لغات عربی نیز بسیار مفید می باشد.

موفق باشید

با سلام من امروز این سایت را اتفاقی پیدا کردم من برای ادامه تحصیل به هندوستان امدهایم برای ادامه تحصیل ولی از ضعف زبان رنج میبرم و دسترسی به ایران ندارم برای تهیه و تبلیغ این نرم افزار چه کنم؟؟؟؟؟ی

با سلام و تشکر از نظر شما

درحال حاضر نرم افزار تنها در ایران قابل خرید می باشد. درصورت تمایل از آشناینتان می توانند نرم افزار را تهیه و برای شما ارسال کنند. در مقاله هایی نیز به روش های پیشرفت زبان اشاره شده.

موفق باشید

salam man narm afzar ro danlowd kardam valy baraye flash card ha pasword mekhad mesha beged paswordes hchea mamnon

با سلام

فلش کارت های وبسایت تنها در نسخه اصلی نرم افزار لایتنر ماندگار قابل استفاده می باشند و نیازی به دانستن پسورد آنها نیست. نسخه کامل را می توانید از طریق همین وبسایت خریداری نمایید.

موفق باشید

با تشکر از مطالب مفیدی که ارائه کرده اید.
میخواهم از مبلغ نرم افزار جعبه لایتنر اطلاع کسب کنم لطفا مرا راهنمایی کنید

با سلام

جهت خرید نرم افزار و مشاهده آن به صفحه خرید نرم افزار مراجعه نمایید.

پیروز باشید

با سلام
یک پیشنهاد

آیا امکان دارد تیم سازنده این نرم افزار با سازندگان دیکشنری های babylon فارسی همکاری نموده و بتوانند فلش کارتهای جدید تخصصی رشته های مختلف را ایجاد نموده و در اختیار خریداران این برنامه قرار دهند؟مطمعناً با انجام این کار بازار فروش این محصول در جامعه دانشجویی بیشتر خواهد بود و اینکه افراد از فلش کارت های استاندارد استفاده خواهند نمود.
همچنین می توان از پایگاه لغات دیکشنری انگلیسی به فارسی و بالعکس babylon برای این منظور استفاده نمود.
البته بنظر من شاید بتوانید از Engine دیکشنری babylon در نرم افزارتان استفاده نموده و یک برنامه جامع تر را ایجاد نمایید

با تشکر
حسام

salam man age besha mekham noskhe zaban in barname ro bekharam noskhe zaban dar kol chand kalame dare va qemat an cheqadr hast va chand rooz tool mekashe ta be dastam berese ba tashakor

با سلام

نخسه کامل نرم افزار برای تمام مطالب بخصوص زبان قابل استفاده و تا کنون بیش از ۳۰۰۰ لغت مفید در بخش فلش کارت ها برای آن تعبیه شده است.
جهت سفارش لطفا به صفحه خرید نرم افزار بروید. قیمت آن و توضیحات دیگر در همان صفحه موجود است.

با تشکر

پاسخ یک پیشنهاد:

با سلام و تشکر از پیشنهاد شما

دیتابیس بابیلون و دیگر دیکشنری ها شامل بسیاری لغات اضافه، خیلی آسان و خیلی سخت هم می باشد. فلش کارت های روی وبسایت درواقع چکیده ای از بهترین لغات آن ها در هر زمینه می باشد.

پیروز باشید

با سلام و سپاس ازشما دوستان میتوانم خواهش کنم رمز برنامه ها و کتابها را به ایمیل من ارسال کنید تا بتوانم از انها استفاده کنم چون نمی توانم انها را باز کنم
ازشما ممنونم

با سلام

رمز کدام کتاب ها؟ اگر منظور شما فلش کارت هاست نیازی به دانستن رمزشون نیست و تنها در نرم افزار لایتنر ماندگار قابل استفاده هستند.

موفق باشید

با سلام و احترام

بنده تقاضا دارم از مقالاتی به زبان انگلیسی هم در سایت خوبتان استفاده نمایید .
با سپاس

با سلام ببخشید من فلش کارت ۵۰۴ واژه رو دانلود کردم ولی برای باز شدن پسورد می خاد. میشه پسوردشو واسم میل کنین.
ممنونم ازتون
مینو

با سلام

فلش کارت ها تنها در نرم افزار لایتنر ماندگار قابل استفاده اند و نیازی به دونستن پسورد اونها نیست.

موفق باشید

با سلام می خواستم ازتون خواهش کنم که کتابEssential Words رو بذارید برای دانلود (اگه لینکشو برام ایمیل کنید ممنون میشم)

با سلام می خواستم ازتون خواهش کنم که اگه کتاب Essential Words رو دارید یا برام ایملش کنید یا واسه دانلود بذاریدش با تشکر

با سلام
می خواستم به خاطر تمام مطالب زیبا و مفیدتان تشکر کنم.
یه سوال داشتم اینکه پس از دانلود فلش کارت ها ، برای باز کردن احتیاج به( دیتا بیس ) یا data base داریم . این دیتا بیس چیه و لطف کنید راهنمایی کنید .

با سلام

نیازی به باز کردن فلش کارت ها نیست. فلش کارت ها فقط در نرم افزار لایتنر ماندگار قابل استفاده اند.

باعرض سلام
میشه لطف کنید و چند تاکتاب یا نرم افزار آموزشی برای تقویت ویادگیری زبان به من معرفی کنید
به هیچ وجه کلمات زبان تو ذهنم نمیمونه

تشکر

با سلام

در متن مقاله معرفی شده، از جمله نرم افزار لایتنر که از همین سایت می تونید تهیه کنید.

سلام اگر ممکنه بگید پسوند .lnp رو با نرم افزار دانلود شده هم میشه باز کرد چگونه؟

سلام خسته نباشید عالی بود …

سلام خسته نباشید و موفق و پیروز باشید نرم افزار لایتنر مربوط به ۵۰۴ واژده را دانلود میکنم احتیاج به پسورد داره لطفا راهنمایی کنید

با سلام

همانطور که نوشته شده فلش کارت ها فقط در نرم افزار جعبه لایتنر ماندگار قابل استفاده هستند و نیازی به دانستن پسورد آنها نیست.
نرم افزار را می توانید از همین وبسایت خریداری نمایید.

موفق باشید

با سلام من الان فلش کارت لغات ضروری تافل را دانلود کردم پسورد را از کجا بفهمم لطفا تمام پسوردها را هم در داخل سایت قراردهید ومن را هم آگاه کنید متشکرم

پاسخ: با سلام، در صفحه فلش کارت ها هم آمده، این فلش کارت ها تنها در نرم افزار جعبه لایتنر ماندگار قابل استفاده هستند و نیازی به دانستن پسورد اونها برای باز کردنشون نیست

عالی بود

با سلام من مینا افشان ،خبرنگار هستم میخواستم بیبینم برای شما امکان داره از مقالاتی که در زمینه آموزش ویاشیوه های یادگیری وغیره … زبان انگلیسی می نویسید استفاده کنم یا خیر ؟ با تشکر از شما .

پاسخ: با سلام، با ذکر منبع مشکلی ندارد

سلام
پسورد فایل فلش کارت هایی رو که دانلود کردم میخواستم.

پاسخ: سلام، نیازی به باز کردن فلش کارت ها نیست. فلش کارت ها فقط در نرم افزار لایتنر ماندگار قابل استفاده اند.

واقعا جالب بود رستت درد نکنه

اگه میتونید واسم متن های انگلیسی واسه تقویت زبان بفرستید البته مقدماتی تشکر

سلام دوست عزیزم. این مطالب سایتت خیلی به دردمون خورد. از تلاشت خیلی ممنونم. خداوند اجرتو در اون دنیا با پاداش های بسیار زیاد بده. انشاله

بسیار خوب و عالی بود ممنون

باسلام وخسته نباشید.میشه بدون رفتن به کلاس زبان بتونیم انگلیسی بلدبشیم.باتشکر

متاسفم ، امکان ارسال نظر برای این پست وجود ندارد .