خريد آنلاين نرم افزار جعبه لايتنر ماندگار >> پرداخت و تحويل در محل


راز قانون جاذبه کائنات (خلاصه ای از فیلم راز)

در متن زیر خلاصه ای از فیلم موفق و معروف راز (The Secret) ساخت کشور استرالیا آورده شده است. فیلمی که حاوی مضامین مثبت اندیشی، تلقین های مثبت، تصورهای مثبت و .. که هر انسانی می تواند با پیروی از آنها زندگی موفق تری داشته باشد. دیدن این فیلم به همگی توصیه می شود.

همه ما با نیروی کاملاً یکسانی زندگی میکنیم. با یک قانون: قانون جاذبه.

این قانون میگوید: هرچیزی را که وارد زندگیمان میشود را خودمان جذب کرده ایم.تمام چیزهایی را که در ذهنمان می گذرد را خودمان جذب میکنیم. قانون جاذبه اهمیتی نمیدهد که شما چه چیزی را میخواهید و چه چیزی را نمیخواهید. حتی وقتی به چیزی فکر میکنید یا نگاه میکنید که آن را نمیخواهید و با آن مخالفت میکنید آن را به طرف خودتان جذب میکنید. در آن موقع قانون جاذبه در حال عمل است.

هر چیزی را چه ببینید چه به خاطر آورید و چه تصور کنید ، هر چیزی که روی آن متمرکز شوید را به سوی خود جذب میکنید. و هرگاه این تمرکز همراه با احساسات شدید باشد جذب آن سریعتر خواهد بود.

مراقبت از افکار کار سختی به نظر میرسد اما احساساتمان به ما کمک میکند کهت بفهمیم که به چه فکر میکنیم. هرچه موقع فکر کردن احساس بهتری داشته باشید این احساس خوب باعث میشود که جهتگیری شما در زندگی بهتر باشد و در زندگی روزمره افکاری را پدید می آورید که زندگی بهتری را در آینده برایتان رقم میزند.

هر چه احساس بهتری داشته باشید چیزهای خوب را بیشتر جذب میکنید که باعث میشود بالاتر و بالاتر بروید.

به یک چیز زیبا فکر کنید. به یک موسیقی زیبا گوش کنید تا احساس خوبی پیدا کنید. وقتی نسبت به چیزی احساس عشق میکنید آن احساس اینقدر بزرگ است که میتواند برایتان خوشبختی را به ارمغان بیاورد.

چرچیل: شما جهان خود را می سازید همانطور که در آن پیش میروید.

زندگی می تواند کاملاً رؤیایی باشد و اینطور خواهد بود اگر شما از این راز استفاده کنید.

جهان هستی مثل غول چراغ جادوست. غول چراغ جادو فقط میگوید: فرمانبردارم سرورم و همیشه فقط همین حرف را تکرار میکند. پس کافیست که شما فقط آن چیزی را که دوست دارید طلب کنید تا غول چراغ جادو به شما بگوید فرمانبردارم سرورم و خواسته تان را برآورده کند. پس اگر دانسته یا ندانسته در مورد چیزی که نمیخواهید یا دوست ندارید ، حرف بزنید یا گله و شکایت کنید یا احساس ناراحتی کنید غول چراغ جادو باز هم میگوید:فرمانبردارم سرورم و همان رابرایتان فراهم میکند.

آرزو کن ، بطلب ، ایمان داشته باش ، دریافت کن.

آن چیزی را که میخواهید طلب کنید.( اکثر ما به خودمان اجازه نمیدهیم آن چیزی را که واقعاً دلمان میخواهد طلب کنیم.) کائنات به افکارشما پاسخ میدهد. برای دریافت شما باید خودتان را با آن چیزی که میخواهید همجهت کنید یعنی قدردان باشید و برای دریافت آن شور و اشتیاق داشته باشید.

اکثر افراد افکارشان را به عکس العمل نشان دادن به چیزی که وجود دارد صرف میکنند.(اگر به آن چیزی که هست نگاه کنید و حتی اگر آن را نخواهید یا از آن ناراضی باشید)و به آن فکر کنید، قانون جاذبه دوباره همان چیز را به شما میدهد.

بودا: هر آنچه هستیم نتیجه افکاری است که داشته ایم.

اگر به جای شکایت برای چیزهایی که دارید قدردانی کنید احساس بهتری پیدا میکنید و این باعث جذب چیزهای بهتری به سمتتان میشود.

وقتی چیزی را تجسم میکنید آن را پدید می آورید. پس موقع تجسم همیشه روی نتیجه پایانی متمرکز شوید. وقتی خود را در موقعیتی که دوست دارید تصور میکنید ، دیگر احساس نمیکنید که به آن چیز نیاز دارید بلکه احساس میکنید که آن چیز را دارید و آن احساس باعث مشود که کائنات همان موقعیت را برایتان پدید آورد.

اگر به دنبال حس لذت درونی ، بینش درونی و آرامش درونی بروید بقیه چیزها برایتان پدیدار میشود.

شما تنها کسی هستید که زندگیتان را می آفرینید چون هیچ کس دیگر نمیتواند برای شما فکر کند.این کار تحت کنترل خود شماست. اگر چیزی را که می بینید ٬ میخواهید در مورد آن بنویسید ، راجع به آن با دیگران حرف بزنید ، به آن فکر کنید و روی آن تمرکز کنید ولی اگر آنرا نمیخواهید در موردش با کسی حرف نزنید ، توجهتان را منحرف کنید.

کارل لی یونگ: با هر چه مقابله کنید ایستادگی میکند.

منابع بیشتری از آنچه که ما بخواهیم وجود دارد. بیشتر از آن چیزی که تصور کنیم خوبی ، عشق ، لذت و… هست که به همه برسد. اگر میگوییم دچار کمبودیم به خاطر آن است که بینش خود را گسترش نمیدهیم.

اگر جز بهترین را نپذیرید اغلب اوقات همان بهترین را دریافت میکنید.

آیا نتایجی را که به حال گرفته اید شایسته شما هستند؟

هنری فورد: چه فکر کنید که میتوانید و چه نمیتوانید در هر صورت حق با شماست.

ما منبع بی پایانی هستیم از احتمالات قابل ظهور و قدرت خداگونه ای برای عینیت بخشیدن به خواسته هایمان داریم.

هدف اصلی زندگی احساس و تجربه لذت است. شادی درونی جوهره موفقیت است. به دنبال خوشی خودتان بروید. خودتان را با چیزهایی که آرزو دارید تصور کنید.

دوک النیگتون: اگر چیزی دلم را نلرزاند هدفم نیست.

تصمیم بگیرید که چه میخواهید بعد روی آن تمرکز کنید. این فرآیند خلقت است. از لحظه ای که شروع میکنید به درست فکر کردن چیزی وجود دارد که شما را هدایت میکند و جهت را نشان میدهد.

بخواهید بهترین باشید. با لذت زندگی کنید. هیچ چیز از گذشته شما نمیتواند حق ویژه زندگی شاد شما را انکار کند و هیچ چیز در آینده نمیتواند به غیر از لذت و شادی را برایتان به ارمغان بیاورد.

یاد بگیرید فقط عالیترینها و بهترین ها را در تجارب و امور روزمره پیدا کنید. آنها را بارور کنید ، در موردشان فکر کنید بعد منتظر ادامه و وقوع آنها باشید.

چیزی نیست که شما بخواهید انجام بدهید بجز همان چیزی که خودتان میخواهید انجام بدهید.

در همین رابطه بخوانید:


راهنماي عضويت در خبرنامه مقالات (کليک کنيد)

* اگر فکر مي کنيد مقالات اين سايت مفيد است و مي خواهيد از مقالات جديد با خبر شويد، لطفا آدرس ايميل خود را در زير وارد کرده و روي دکمه عضويت کليک کنيد و سپس روي لينک داخل ايميل تائيد که برايتان ارسال مي شود کليک کنيد. در غير اينصورت نيز مراجعه مجدد شما باعث دلگرمي خواهد بود.


فيدخوان نرم افزار جعبه لايتنر ماندگار Add to Google Reader or Homepage


خريد آنلاين نرم افزار لايتنر ماندگار به همراه فلش کارت رايگان، پرداخت و تحويل در محل

نظرات

man ye modatie ke ye chizi mikham. vali agar nakham az ghanune raz va jazebe estefade konam ta bad az tabestun ham shayad un chiz be dastam narese. vali man mikham hatman ta akhare hafte be dastam berese. mitunin komakam bokonin?

با سلام

فکر می کنم راهنمایی های کافی در مطلب شده، امیدوارم سریعتر به خواستتون برسید..
موفق باشید

alaghehmandam bishtar bedanam

قانون جذب موثرترین راه برای به دست آوردن بهترین ها یا بدترین هاست

salam.babate zahamatetun mamnun.mishe khahesh konam matalebi rajebe rahkar haee baraye movafaghiat vasam e_mail konid?age beshe vaghan sharmandam mikonid.

با سلام

در مقالات مرتبط وبسایت مطالب متنوعی درباره موفقیت وجود داره که می تونید مطالعه کنید.

من به قانون جاذبا ایمان دارم.ولی من یه آرزویی دارم که در رابطه با جسم خود من هست.با وجود تمام کارهای ممکن و زمان طولانی هنوز بهش نرسیدم.لطفه کمکم کنید

با عرض سلام
مطالب بسیار جالبی توی ساییتون داشتین . من کاملا به این چیزی که عرض کردین معتقدم . و تا الان توی زندگیم به چیزهایی که آرزوی به دست آوردنش رو داشتم به دست آوردن . فقط دوست گرامی من شدیدا و سخت دنبال سی دی و یا کتاب راز قانون جاذبه هستم . اگه راهی برای خرید اینترنتی سراغ دارین به من بگین با تشکر

با سلام

در اینترنت سایت های مختفلی این فیلم رو می فروشند، بعلاوه کتاب های زیادی با نام های مشابه هم هست که می تونید از کتاب فروشی ها تهیه کنید.

پیامبر رحمت(صلی الله علیه وآله):
هر کس اظهار فقر کند فقیر می شود.

امام خمینی(ره):
اساس همه شکست‏ها و پیروزی‏ها از خود آدم شروع می‏شود. انسان اساس پیروزی است و اساس شکست است. باور انسان اساس تمام امور است.

بسیاری از احادیث دیگه و سخنان بزرگان مان در خصوص تاثیر اعجاب انگیز مثبت اندیشی و… وجود داره که با توجه دقیق وعمیق به اون ها می تونیم خیلی زودتر از دیگران به بسیاری از رازهای هستی تو این مورد وموارد دیگه پی ببریم.

مثلا تو این دو حدیث میشه به چند تا قانون جالب تو هستی رسید
باز از پیامبر رحمتمون(ص):
“هر کس زیاد استغفار کند خداوند گره غم‏های او را بگشاید و از هر تنگنایی بیرونش برد و از آن‏جا که گمانش را هم نمی‏برد روزیش رساند.”
“چشمان خود را (از حرام) فرو بندید تا شگفتی‏ها بینید.”

man be ghanone jazebe eteghad daram va dar zendagim be kar mibaram va ta hala be on chizay ke khastam va fek kardam residam va be nazare man in gahnon shegeftangize

شما صحبت از قانون میکنید. این قانون از کجا آمده است؟ چه کسی آن را وضع کرده است؟ چه کسی آن را کشف کرده است؟ آیا راه کشف آن علمی بوده و یا شهودی؟ سوالاتی از این دست درباره این مقاله بسیار است که پاسخ دادن به آنها براحتی احمقانه بودن این مقاله را ثابت می کند. وجود نیاز و میل رسیدن به خواسته ها در فطرت انسان وجود دارد. وجود ضعف و کاستی در انسانها برای رسیدن به اهدافشان، وجود محدودیت های طبیعی در راه رسیدن همه افراد به اهداف و نهایتا وجود تنبلی ذاتی افراد برای کسب راحت تر و سریع تر خواسته ها، باعث سوء استفاده از انسان هایی شده است که با خواندن این مقاله سعی میکنند در خانه بنشینند و به آنچه که دوست دارند متمرکز شوند تا شاید روزی در کوچه و خیابان سر راهشان سبز شود. شما افرادی ابله هستید و افرادی که این حرف ها را باور کنند ابله تر!!!
اگر این قانون خودخوانده درست است، پس چرا فردی که دستش بر اثر یک حادثه رانندگی قطع شده و همیشه آرزوی داشتن دست حقیقی خود را دارد، به خواسته خود نمی رسد؟! پس این قانون راز کجاست؟

سلام دوست عزیز

استفاده از قانون جذب به تنهایی خلق نمی کند، روند خلق را سریعتر، آسانتر و به واقعیت نزدیک تر می کند. از شما حرکت از خدا برکت.
درضمن هستی و حکمت خداوند فراتر است از عقل و دانش ما و در این بین آزمون های الهی هم وجود دارد.

salam vaghean khaily be in chiza yani be in ghanon eteghad daram va be oan chizayi ke mikhamam motmaeanam miresam pas shoma ham doa konin vasam dostaye khobam thanks everybody

درتجربه شخصی من( قبل از اینکه با نظریه”راز قانون جاذبه کائنات”آشنا بشوم). در بسیاری از مواقع افکار من در مورد شخص دیگری به اجرا در میآمد.در مورد آن اگر حرکت انسان را کند نکند .ضرری در آن نمیبینم.

من سعی می کنم همیشه افکار مثبتی داشته باشم اما بعضی وقتا که به خواسته هام نمی رسم خیلی نا امید می شم افکار منفی بهم حمله ور می شن و نمی توانم جلوشون مقاومت کنم و حس می کنم بازم شکست خوردم به نظرتون چیکار کنم؟

واقعا چیزه محشریه. از وقتی که با این قانون آشنه شدم به زندگیم معجزه میباره.

mohem ine be bavar rese

قانون جذب حرف نداره خیلی کارش درسته

سلام من به این قانون اعتقاد نداشتم اما امتحانش کردم
هر ۳ بار جواب داد! الان دیگه مطمئنم که درسته
شما هم امتحان کنین! پشیمون نمیشین!

imane man be in ghanune jazb bishtar az hame hast.man ba in ghanun ye mashin barande shodam.faghat kafie be in ghanun shadid iman dashte va shadid bekhahid ta dade shavad

از نظر من اساس قانون جذب، باور و ایمانه و حتی قبول این قانون هم نیاز به باور کردن آن داره.
همه چی به دید ما بستگی داره باید فکر کنی به این که چی می خوای؟ چطور می خوای؟ از کجا می خوای؟ یعنی در حقیقت اهدافی رو انتخاب کنی و آن ها را smart کنی. برای بدست آوردن آن ها تلاش کنی!!! نه این که فقط بگی می خوام!!! بی شک با درگیر شدن با آن اهداف و فکر کردن به آن ها دستیابی به آن ها قطعی است.

سلام به همه من تازه شروع کردم و دنباله یه ارزو میگردم خیلی خوشحالم واقعا احساس خوبی دارم احساس می کنم به خواستم رسیدم.
واقعا بزرگترین اتفاق زندگیم میشه.میدونم که میگیرمش توی چند روز اینده اما شما هم واسم دعا کنید که به بهترین شکل بگیرمش

سلام، من قبلا در مورد را شنیده بودم. ولیلی هنوز تو زندگیم به کارش نبردم امیدوارم جواب بده.

سلامی به اونایی که تجربه تازه شان است.قانون جاذبه یک حقیقت محض برای جستوجوگران factاست.بهترین شغل زندگیمو رومدیونش هستم.به راز کائنات باوردارم چون میدونم اونام به من باوردارند.لازمش تمرکز وتفکردیروطولانی است نه تفکرالتماسی.حتی اگرنرسیدی بهش مثل یک فایل درویندوززندگیت ذخیرش کن.هیچ وقت اون فراموشت نمیکنه.

شایت خوبی

salam man be raz eteghad daram ama sari yadam miran yani bayad hamash baram tekrar beshan mishe chand ta nokteye mosbat be e-mailam bezanid ,mamnooon,shad bashid va pirooz

سلام به همگیه دوستان امید وارم خوب و خوش باشید و به تمام آرزوهاتون برسید
من چندتا سوال دارم درباره قانون جذب اگر اینجا کسی هست که واقعا اطلاعات کافی میتونه به من بده
ممنون میشم بهم کمک کنه
ایمیلمو مینویسم
تو مسنجرم میتونید اد کنید [email protected]

سلام من کتاب راز را خودم به نظر در دنیای ما چیزهای ماوراطبعی وجود داره که قابل در ک ما نیست من تحقیقات کسترده اب انجام دادم حتی تحقیقات حضوری مانباد هیج جیز در این دنیا نفی کنیم

ba salam
momkene be man begid in ketab ro az koja mitonam bekharam nasher motarjem markaze pakhsh mamnon misham har che sari tar behem begin

salam,man khodam adamiam ke be ghanune jazbo kaenat to bazi mavared eteghad dram vali ……….chera vase man bar axe man be harchi ziad fekr mikonam barax mishe:(vase hamin be kari ke mikham anjam bedam say mikonam ziad fekr nakonam

سلام:من تقریباًدو سال که با راز آشنام،میخامبگم قانون جذب کاملاً درسته البته باید اینم فک کنی که کسایی که اینو نوشتن انسانن پس ممکنه یه اشتباهایی هم کرده باشن،یعنی اگه فک کردی راز به معنی تنبلی وهیچ کاری نکردنه سخت در اشتباهی،اینم بدون که تواسلام به قانون جذب یقین میگن،به پیامبر(ص)میگن یکی هست روی آب راه میره پیامبر(ص)میفرماید:اگه یقینش قوی تر بود رو هوا راه میرفت.حالا عاقلانه فک نه متحجرانه این قانون هست چه تو بخای قبولش کنی چه نخای!اما اون آقایی گفتن چرا کسیکه تصادف کرده در آرزوی دست بسر میبره ولی هیچ وقت دست واقعی رو بدست نمیاره ،بگم کهاگه یقینش قوی باشه بدست میاره مثل خیلییایی که به ائمه متوسل میشن ویقین دارن که بهشون میده ودرآخرم میده ،نتیجه مشکل تو خود ماست نه توقانون جذب والسلام.باتشکر

به نظر من خیلی جالبه ولی باید خیلی باخودمون تمرین کنیم تا بتونیم موفق بشیم من خودم قبول دارم ولی خیلی مواقع اصلا نمی تونم درست فکر کنم مثلا وقتی از دست کسی خیلی عصبانی میشی چون مرتب خودت رو به بی خیالی می زنی تا دافع مزاحم بشه ولی بدتر اون افراد پرروتر میشند ونمیدونی که باید چکار بکنی

شما این مطالب را برایمان میفرستید پس چرا هیچگونه مطلبی دریافت نکردم به نظر من خیلی مطالب جالبی هستند

سلام.میخواستم بدونم این راز قانون جاذبه دررابطه با مرگ افراد هم صدق میکنه؟ مثلا کسی که به مرگ فکر میکنه اونو جذب میکنه؟ یعنی کاینات این قانون رو براش فراهم میکنن ؟ میشه یه آدم باتجربه کامل برام توضیح بده؟ خواهش میکنم جوابم رو بدین.فقط سریع .هر کی دوست داشت کمکم کنه جواب سوالام رو به ایمیلم بزنه:[email protected] ممنون ازهمتون.

ghanoone jazb mitoune chize kheili mofidi bashe amma tlashe khode adam vaseye residan be khaste hash ham kheili mohemme.

من به قانون جذب اعتقاد دارم اگه باورش کنی و ایمان داشته باشی اتفاق می افته اما بعضی مسائل هستن که هیچ قانونی و هیچ ایمانی انگار براش نیست من در رفتگی لگن مادر زادی دارم از همان دوران کوچکی تحت عمل جراحی قرار گرفتم بخاطر سهل انکاری دکترا خوب نشد و زیر ۷ ساله بودم که به اتاق عمل رفتم و از قانون جذب اطلاعی نداشتم و یه درفتگی ساده تبدیل یک نقص عضو برام شده و فی الحال هیچ درمانی مگر کفش طبی برام نیست که استفاده کنم الان که حدود ۲۰ سال از موضوع میگذره و از این موضوع ناراحتم و قانون جذب هم برام کاری نکرد با اینکه باز هم به این معتقدم حتما یه راه حل پزشکی برای پای من پیدا می شه و من می تونم بدوام

سلام به همگی دوستان.قانون جاذبه عمل میکنه.کسی که مادرزاد مشکل داره احتمال دداره والدینش با قانون جاذبه که نگران سلامتی فرزندشان بودند نقص فرزند خودشونو جذب کرده باشند وکسی که تصادف کرده و ارزوی اینو داره که نقص عضوش رفع شه شاید قبل تصادف افکار منفی داشته و از زندگیش رازی نبوده.پس بیایید با هم شکر داشته هامونو بکنیم و از زندگی چیزهای خوبی بخواهیم.

خییییییییییییییییییییییییییییییلی عالی بود ممنونم ازتون استفاده بهینه رو کردم از مطالب خوبتون .تشکر

سلام از کسایی که مشکل مادرزادی دارن و فکر میکنن باید تا آخر عمر با اون مشکل زندگی کنن سرنوشت این دختر رو بخونن که فلج اطفال داشت ولی قهرمان دو در المپیک شد اسمش اینه (Wilma Rudolph).

اینکه همیشه بهترین رو بخواهید و به عالیترین فکر کنید
باعث نمیشه کمال گرا بشیم و اگه به اونا نرسیدیم
سرخورده بشیم؟

متاسفم ، امکان ارسال نظر برای این پست وجود ندارد .