خريد آنلاين نرم افزار جعبه لايتنر ماندگار >> پرداخت و تحويل در محل


سامانه انتخاب رشته مجازی راه اندازی شد

معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور گفت: سامانه انتخاب رشته مجازی کنکور از نخستین ساعات امروز دوشنبه بر روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.

ابراهیم خدایی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: البته این سامانه برای داوطلبان گروه های آزمایشی علوم تجربی و علوم انسانی است و از امروز بعداز ظهر سامانه انتخاب رشته مجازی برای گروه های ریاضی و فنی ، هنر و زبان های خارجی بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

وی افزود: برای ورود به سیستم انتخاب رشته مجازی از طریق مشخصات کارت اعتباری ، شماره پرونده و شماره داوطلبی ، شماره پرونده و اطلاعات فردی و شماره پرونده و کد رهگیری امکان پذیر است.

معاون فنی و آماری سازمان سنجش گفت:این سامانه ۲۵۰ کد رشته محل را براساس رتبه داوطلب و شانس قبولی به وی پیشنهاد می کند و در مرحله اول هر داوطلب می تواند پنج بار به سیستم مراجعه کند.

خدایی افزود: از طریق سیستم نرم افزار مجازی این امکان برای داوطلبان فراهم شده است تا رشته ‌های مورد علاقه خود را بر اساس استان و دوره های مختلف آموزشی مشاهده کنند.

وی تصریح کرد:‌ بر اساس این نرم افزار می توان با اطمینان حدود ۹۰ درصد درباره قبولی داوطلبان کنکور ۸۸ قبل از اعلام نتیجه نهایی اظهار نظر کرد.

معاون سازمان سنجش درخصوص زمان انتخاب رشته نهایی گفت: از روز پنج شنبه ۱۵ مرداد به مدت ۳ روز ،کار انتخاب رشته نهایی ۹۹۶ هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته آغاز خواهد شد.

نتایج نهایی کنکور نیمه دوم شهریور اعلام می‌شود.

آزمون سراسری ۸۸ در روزهای ۴، ۵ و ۶ تیر با شرکت یک میلیون ۲۲۷ هزار داوطلب در ۵ هزار حوزه امتحانی داخل کشور برگزار شد.

در همین رابطه بخوانید:


راهنماي عضويت در خبرنامه مقالات (کليک کنيد)

* اگر فکر مي کنيد مقالات اين سايت مفيد است و مي خواهيد از مقالات جديد با خبر شويد، لطفا آدرس ايميل خود را در زير وارد کرده و روي دکمه عضويت کليک کنيد و سپس روي لينک داخل ايميل تائيد که برايتان ارسال مي شود کليک کنيد. در غير اينصورت نيز مراجعه مجدد شما باعث دلگرمي خواهد بود.


فيدخوان نرم افزار جعبه لايتنر ماندگار Add to Google Reader or Homepage


خريد آنلاين نرم افزار لايتنر ماندگار به همراه فلش کارت رايگان، پرداخت و تحويل در محل

نظرات

هیچ نظری وجود ندارد !

متاسفم ، امکان ارسال نظر برای این پست وجود ندارد .