خريد آنلاين نرم افزار جعبه لايتنر ماندگار >> پرداخت و تحويل در محل


زمان آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۰

قائم مقام سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد فردا یکشنبه۹ آبان ساعت۱۴از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز خواهد شد.

ابراهیم خدایی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود : این ثبت نام ۸ روز و تا۱۶آبان ادامه خواهد داشت و به هیچ عنوان این مهلت تمدید نخواهد شد.

وی با بیان این که داوطلبان در۱۴۳رشته در این آزمون به رقابت خواهند پرداخت ، تصریح کرد : وجه ثبت نام برای هر داوطلب۱۰هزار و ۵۰۰ تومان است.

قائم مقام سازمان سنجش آموزش کشور گفت:۲۷ ،۲۸ و ۲۹ بهمن امسال آزمون کارشناسی ارشد برگزار خواهد شد و به احتمال زیاد افزایش ظرفیت پذیرش در این مقطع خواهیم داشت.

خدایی با اشاره به این که نتایج اولیه آزمون اواخر اردیبهشت سال آینده اعلام خواهد شد گفت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته نیز از اول خرداد انتخاب رشته می کنند و هفته اول شهریور نیز نتایج نهایی اعلام خواهد شد.

در همین رابطه بخوانید:


راهنماي عضويت در خبرنامه مقالات (کليک کنيد)

* اگر فکر مي کنيد مقالات اين سايت مفيد است و مي خواهيد از مقالات جديد با خبر شويد، لطفا آدرس ايميل خود را در زير وارد کرده و روي دکمه عضويت کليک کنيد و سپس روي لينک داخل ايميل تائيد که برايتان ارسال مي شود کليک کنيد. در غير اينصورت نيز مراجعه مجدد شما باعث دلگرمي خواهد بود.


فيدخوان نرم افزار جعبه لايتنر ماندگار Add to Google Reader or Homepage


خريد آنلاين نرم افزار لايتنر ماندگار به همراه فلش کارت رايگان، پرداخت و تحويل در محل

نظرات

هیچ نظری وجود ندارد !

متاسفم ، امکان ارسال نظر برای این پست وجود ندارد .