خريد آنلاين نرم افزار جعبه لايتنر ماندگار >> پرداخت و تحويل در محل


یک روش ساده و موثر برای ترک سیگار

متخصصان توصیه می‌کنند: اگر می‌خواهید سیگار را ترک کنید، یک راهکار و ساده و موثر این است که پاکت سیگار را از جلوی چشمان خود دور کنید.

به گزارش ایسنا، متخصصان علوم پزشکی در دانشگاه ناتینگهام به این نتیجه رسیده‌اند که دور کردن پاکت سیگار از مقابل چشم مشتریان در فروشگاه‌ها می‌تواند نظر جوانان را نسبت به سیگار کشیدن تغییر دهد و آن‌ها را تا حد زیادی از استعمال سیگار منصرف کند.

این متخصصان در مرکز مطالعات کنترل دخانیات انگلیس در دانشگاه ناتینگهام، تاثیر دور کردن سیگار از مقابل چشم مشتریان در فروشگاه‌ها می‌تواند نظر جوانان را نسبت به سیگار کشیدن تغییر دهد و آن‌ها را تا حد زیادی از استعمال سیگار منصرف کند.

این متخصصان در مرکز مطالعات کنترل دخانیات انگلیس در دانشگاه ناتینگهام تاثیر دور کردن سیگار از مقابل مردم را در ایرلند بررسی کردند و به این نتایج مفید دست یافته‌اند.

به گزارش سایت دیسکاوری، در این بررسی‌ها معلوم شد: میزان درخواست نوجوانان برای به نمایش گذاشتن سیگار، پس از پنهان کردن آن از ۸۱ درصد به ۲۲ درصد کاهش پیدا کرد. به این ترتیب مشخص شد که دور کردن سیگار از جلوی چشم سبب فراموشی آن می‌شود.

پروفسور آن مک نییل در این باره گفت: این یافته یک قانون ثابت شده بین افراد بالغ حتی سیگاری‌ها است.

منبع: تابناک

در همین رابطه بخوانید:


راهنماي عضويت در خبرنامه مقالات (کليک کنيد)

* اگر فکر مي کنيد مقالات اين سايت مفيد است و مي خواهيد از مقالات جديد با خبر شويد، لطفا آدرس ايميل خود را در زير وارد کرده و روي دکمه عضويت کليک کنيد و سپس روي لينک داخل ايميل تائيد که برايتان ارسال مي شود کليک کنيد. در غير اينصورت نيز مراجعه مجدد شما باعث دلگرمي خواهد بود.


فيدخوان نرم افزار جعبه لايتنر ماندگار Add to Google Reader or Homepage


خريد آنلاين نرم افزار لايتنر ماندگار به همراه فلش کارت رايگان، پرداخت و تحويل در محل

نظرات

عاله منابه ی درسی وجزو بیشتر شود لطفا.
با تشکر

متاسفم ، امکان ارسال نظر برای این پست وجود ندارد .