خريد آنلاين نرم افزار جعبه لايتنر ماندگار >> پرداخت و تحويل در محل


رییس پژوهشکده قرآن‌وعترت دانشگاه آزاد خبر داد: برگزاری اختتامیه شانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت(ع) در یاسوج

رییس پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مراسم اختتامیه شانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت(ع) در اردیبهشت‌ماه سال آینده در واحد یاسوج برگزار خواهد شد.
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) آرام در بازدید از روند برگزاری بخش کتبی مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در واحد مشهد از استقبال کم‌نظیر اساتید و دانشجویان در این دوره از مسابقات قرآن و عترت خبر داد و افزود: مجموع ثبت‌نام‌کنندگان مسابقات قرآن و عترت(ع) بالغ بر ۲۰۴ هزار و ۱۳۳ نفر است که با احتساب شش هزار شرکت‌کننده جشنواره هنر و ادبیات دینی، در مجموع ۲۱۱هزار و ۱۳۳ نفر در این مسابقات شرکت کرده‌اند.
وی با بیان این‌که «این مسابقات در سه بخش قرائت به صورت تحقیق و ترتیل، حفظ قرآن کریم از ۵ جزء تا کل قرآن کریم و آزمون کتبی در ۱۱ رشته مختلف برگزار می‌شود» اظهار کرد: علاوه بر علاقه‌مندان و مشتاقان به قرآن و عترت(ع) در دانشگاه آزاد اسلامی، تعدادی از دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های دولتی و طلاب حوزه‌های علمیه سراسر کشور نیز در این مسابقات حضور دارند که با دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی به رقابت می‌پردازند.
وی با اشاره به رشته‌های آزمون کتبی گفت: این رشته‌ها شامل رشته‌های ترجمه قرآن کریم(فارسی)، زندگانی پیامبر(ص)، احکام ویژه خواهران، احکام ویژه برادران، ترجمه قرآن کریم به زبان انگلیسی، نماز، ‌حفظ و ترجمه زیارت عاشورا و ترجمه جامعه کبیره، زندگانی چهارده معصوم، تفسیر قرآن کریم می‌باشد که نتایج آن نیمه دوم دی ماه سال‌جاری اعلام می‌شود.
رییس پژوهشکده قرآن‌وعترت دانشگاه آزاد با بیان این‌که «مسابقات شفاهی در سه مرحله مقدماتی، منطقه‌ای و کشوری برگزار خواهد شد» خاطرنشان کرد: مرحله مقدماتی از ۱۸ لغایت ۲۴ آبان‌ماه در سطح واحد دانشگاهی برگزار شد و منتخبین بهمن‌ماه در سطح منطقه‌ای با هم رقابت می‌کنند و درنهایت اردیبهشت ماه سال آینده شاهد رقابت آن‌ها در سطح کشوری خواهیم بود.
وی یادآور شد: در بخش آثار و ادبیات دینی نیز شرکت کنندگان در رشته‌های عکاسی، طراحی، نقاشی، صنایع دستی، داستان، شعر، مقاله و تحقیق، پایان نامه، اجرای نمایش، وبلاگ نویسی و خوشنویسی تا بهمن ماه سالجاری زمان دارند تا آثار خود به ستاد برگزاری این مسابقات در تهران ارسال نمایند.
وی از شرکت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی برای نخستین بار دراین مسابقات خبر داد و گفت: مسابقات قرآن وعترت ویژه کارکنان با هدف تمسک به قرآن و ثقلین و تحقق فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اسلامی شدن دانشگاه‌ها و آشنایی آن‌ها با آموزه‌های قرآنی و ایجاد فضای معنوی و قرآنی به طور همزمان در سراسر کشور ۱۲ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

منبع : ایسنا

در همین رابطه بخوانید:


راهنماي عضويت در خبرنامه مقالات (کليک کنيد)

* اگر فکر مي کنيد مقالات اين سايت مفيد است و مي خواهيد از مقالات جديد با خبر شويد، لطفا آدرس ايميل خود را در زير وارد کرده و روي دکمه عضويت کليک کنيد و سپس روي لينک داخل ايميل تائيد که برايتان ارسال مي شود کليک کنيد. در غير اينصورت نيز مراجعه مجدد شما باعث دلگرمي خواهد بود.


فيدخوان نرم افزار جعبه لايتنر ماندگار Add to Google Reader or Homepage


خريد آنلاين نرم افزار لايتنر ماندگار به همراه فلش کارت رايگان، پرداخت و تحويل در محل

نظرات

هیچ نظری وجود ندارد !

متاسفم ، امکان ارسال نظر برای این پست وجود ندارد .